Sterownik ogrzewania OWD5 Toruń

przez | 11 lipca 2020

Nowy, internetowy regulator OWD5 – charakterystyka wyrobu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI wiąże w jednym urządzeniu walory nowoczesnego termoregulatora programowalnego z trybem bezprzewodowego regulowania przez smartfon.

Umożliwia sterowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , kaloryferami elektrycznymi, grzejnikami na centralne ogrzewanie wodne.

Ma dotykowy panelo wymiarach dwa cale. Kluczowym walorem jest kolorowy, reagujący na dotyk wyświetlacz i bezprzewodowe regulowanie przy pomocy tabletów. Ma opcję programowania komfortu ciepła w okresie dobowym oraz tygodniowym. Sterownik uczy się czasie reakcji na zmianę temperatury podłoża i zna, kiedy należy załączyć lub odłączyć ogrzewanie, by uzyskać nadaną ciepłotę o określonej okresie w ciągu dnia. System oprogramowania obejmuje 6 trybów w trakcie doby. Jest opcja przypisania do każdego zdarzenia oddzielnej temperatury.

To, co najważniejsze

  • wysoka dokładność utrzymywanej temperatury,
  • opcja adaptacyjna – nabywa wiedzy o bezwładności układu ogrzewania i miejsca – dzięki temu wie kiedy należy uprzednio włączyć układ grzewczy aby osiągnąć żądaną ciepłotę o wyznaczonej godzinie,
  • zdalne regulowanie przez komputer – bezprzewodowa kontrola i możność zmian ciepłoty niezależnie gdzie od statusu gdzie się mieścisz – wystarczy zainstalować apkę na tablet – możesz sterować aż paroma sterownikami z jednej aplikacji.
  • pełna eksploatacja w języku rodzimym,

Sterownik przysyłany jest z czujnikiem ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu sensorem podłogi.

Segmentowa obudowa pozwala na instalację w obramowaniach innych wytwórców np dla integracji z włącznikami oświetlenia.