Zestaw klimatyzacji Mono Split Saunier Duval

przez | 7 lipca 2016

Zestaw klimatyzacji Mono Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-chłodzące, przeznaczone do pomieszczeń mieszkaniowych, użyteczności publicznej i hotelowych.
Wysoka wydajność i małe zapotrzebowanie na prąd jest potwierdzone klasą energetyczną A++. Wszystko to sprawia że jest znakomitą propozycją dla firm, które poszukują klimatyzatora służącego nie tylko jako klimatyzator, ale także jako wyjątkowo tanie źródło ogrzewania pomieszczeń.Efektywna sprężarka sprawia, że dogrzewanie pomieszczenia jest trzy krotnie bardziej ekonomiczne, niż za pomocą grzejników elektrycznych.
Zestaw klimatyzacji Mono Split Saunier Duval SDH 17-025 NW zalecamy do chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od16 do 50m2 – obliczone dla wysokości pomieszczenia do 2,5, Pakiet zawiera także programator do zdalnego sterowania.Natychmiastowe chłodzenie budynku zapewnia wbudowanywentylator. Niższe rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zagwarantuje pompa ciepła o sprawności 2:1.
Dostawa obejmuje: klimatyzator ścienny Saunier Duval 17 NWI, wymiennik z pompą ciepła Saunier Duval 17-NWO,programator IR, instrukcja użytkowania.

http://www.szuflandia.info/abc/poszukaj-inspiracji-.html