Nagrzewnice wodne w zestawie Leo Due 40

przez | 2 stycznia 2016

Nagrzewnice CO powietrza w zestawie z termostatem dedykowane są do ogrzewania pomieszczeń: magazyny, warsztaty, powierzchnie handlowe.
Efektywność takiego ogrzewania jest zależna od temperatury zasilania na dopływie, temperatury w ogrzewanym budynku i od prędkości obrotowej wentylatora. Układ CO powinien zapewnić także odpowiednią ilość gorącej wody w ilości np. 800 l/h.

Najlepszym rozwiązaniem jest nagrzewnica w zestawie Leo Quattro 180.

Ten Pakiet będzie optymalne dla osoby która chce kupić tani i skuteczny system. Kluczowa kwestia to ta że taki system zawiera wszystkie najważniejsze elementy potrzebne do montażu. Otrzymujesz nagrzewnica wodna 1 2 lub 4, elektronicznytermostat z sterowaniem prędkości obrotowej, odpowiednio dobrane elastyczne rury a także rozdzielacz sygnału sterującego. Taki zestaw gwarantuje uniknięcia kłopotów w czasie uruchomienia. Dodatkowo jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach systemu.
Bardzo ważną kwestią jest poprawny dobór nagrzewnic tak aby zapewnić odpowiednią moc nagrzewnicy do kubatury pomieszczenia. Aby to zrobić trzeba uwzględnić zapotrzebowanie na ciepło, temperaturę zasilania. Szczegółowy opis sposobu znajdziesz w poradniku jaka nagrzewnica wodna. Nagrzewnice w zestawachLeo znajdziesz w najlepszych sklepach internetowych oraz standardowych nie tylko w Gdańsku, Olsztynie.