Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

przez | 24 czerwca 2018

Mata grzewcza elektryczna marki Elektra w pakiecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzewczej MD160 z programatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem oraz elementami montażowymi. Jest to propozycja dla użytkowników, którzy oczekują możliwości zdalnej kontroli i regulacji instalacji grzejnej. Rozwiązanie sprawdzi się w sytuacji, kiedy wracamy do domu o różnorakich godzinach i chcemy sobie bez względu na ustawienia programatora 7 dniowego zagwarantować komfortową temperaturę. Komplet ten jest również najlepszym pomysłem do podgrzewania pomieszczeń domów wakacyjnych, gdzie dzięki bezprzewodowemu programowaniu można włączyć grzanie zanim przyjedziemy.

To co ważne:

– samoklejąca siateczka – upraszcza układanie i zapobiega przed przemieszczaniem się maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – położenia w warstwie kleju prosto pod płytkami bez unoszenia poziomu podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – duża moc powoduje, że jest przeznaczona do ogrzewania głównego, jak również do tymczasowego dając skuteczne nagrzewanie posadzki.

– sensoryczny wyświetlacz z prostym menu to prostota włączania i obsługi,

– moduł WiFi – pozwala zdalnie sterować i prościej wyregulować programator tygodniowy – bezprzewodowe programowanie można zrealizować przez wybrane pasmo internetowe (także komórkowe).

Mata grzejna sprzedawana jest w rolce o wymiarze 0,5m, a jej samoklejący podkład można ciąc w celu dopasowania do wybranego rozkładu posadzki. Dokładne wiadomości dotyczące montowania maty oraz programatora wystarczy odszukać w instrukcji dostarczanej razem z zestawem.

Skład pakietu:

– mata grzewcza Elektra z typu MD160 – jednostronnie zasilana.

– czujnik z ekranem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury pomieszczenia i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy sensor temperatury podłogi,

– rury peszel łączące matę z regulatorem oraz puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzewcza (wykonana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.