Regulator temperatury Elektra OCD4 1999 adaptacyjny

Opis

Regulator ELEKTRA OCD4 1999 łączy w sobie zalety regulatora elektronicznego oraz cyfrowego układu sterującego, dzięki niemu system grzejny kontrolowany jest w pełni automatycznie. Daje możliwość programowania temperatury w cyklu dobowym oraz tygodniowym. Regulator  uczy się bezwładności cieplnej podłogi i wie, kiedy musi włączyć lub wyłączyć ogrzewanie, aby osiągnąć zadaną temperaturę o określonej porze dnia.

System oprogramowania obejmuje 4 zdarzenia: pobudka, wyjście z domu, powrót do domu i noc. Istnieje możliwość przypisania do każdego zdarzenia oddzielnej temperatury.

Regulator daje możliwość zaprogramowania 4 różnych poziomów temperatury w ciągu doby. Wyposażony jest w czujnik temperatury powietrza i podłogi. Po odpowiednim
skonfigurowaniu przeznaczony jest do sterowania uzupełniającymi lub podstawowymi systemami ogrzewania.

Regulator OCD4 1999 został zaprojektowany do montażu podtynkowego. Bardzo elegancki efekt można uzyskać montując OCD4 we wspólnej ramce, np. wraz z przełącznikami oświetlenia.

Regulator może sterować urządzeniami grzewczymi (przewody grzewcze, maty grzewcze, grzejniki) o łącznej mocy 3600W. W przypadku systemu grzewczego o większej mocy należy zamontować dodatkowy przekaźnik (stycznik).

Szczegółowe informacje dotyczące doboru podłogowych systemów grzejnych oraz regulacji można uzyskać kontaktując się z naszymi konsultantami.

Gwarancja: 2 lata

Regulator ISM-01-10384 jest elementem oferty systemów sterowania ogrzewaniem podłogowym