Piec gazowy Vaillant ecoTEC 7,1-38,1kW kondensacyjny – przegląd oferty

SKU: ISM-01-11962 Kategorie: , Tag:

Opis

Piec gazowy Vaillant ecoTEC 7,1-38,1kW kondensacyjny

Kocioł gazowy Vaillant jednofunkcyjny kondensacyjny: moc: 7,1-38kW ***** paliwo: GZ 50 (GZ35, GZ 41,5), propan ****
Maksymalna moc dla CWU 38kW

Kompletne źródło ciepła dla dużych mieszkań i domów jednorodzinnych. System kondensacji pary wodnej sprawia że kocioł pracuje z większą wydajnością w stosunku do innych kotłów gazowych. Początkowo większa cena zakupu jest rekompensowana niższymi rachunkami za gaz dlatego szczególnie polecany jest do domów i mieszkań o dużej powierzchni oraz domów gdzie paliwem jest dużo droższy gaz płynny. 
Kocioł z zamkniętą komorą spalania. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest dodatkową rurą z zewnątrz budynku, dzięki temu kocioł nie wymaga specjalnego pomieszczenia i może być zamontowany w pomieszczeniu o małej kubaturze jak łazienka lub kuchnia.
W pełni elektroniczny panel sterowania z komunikatami o pracy palnika i systemu ogrzewania i komunikatami dotyczącymi serwisu. Palnik wykonany jest ze stali szlachetnej, co zapewnia dużą trwałość urządzenia.

Istnieje możliwość rozbudowy o zasobnik centralnej wody użytkowej. Kupując pakiet promocyjny z zasobnikiem otrzymujesz markowy zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie.

  • Gwarancja producenta: 2 lata