DomoPlus ? gniazdko z plusem czyli na płaską plus kątową wtyczkę

przez | 15 lutego 2016

Pewność to fundament. Jest to niezwykle ważne tam, gdzie przebywają nasi bliscy i dzieci, czyli w mieszkaniu. Tym większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch elementów ,a mianowicie energii elektrycznej i wody. Tylko gniazdka DomoPlus pozwalają na podłączenie i funkcjonowanie sieci elektrycznej w warunkach narażenia na działanie wody.
Świetnie sprawdzają się w znajdujących się blisko domu ogrodach. W przypadku przyłączenia elektrycznej kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy pragniemy ozdobić światełkami front naszej posesji. Nie musimy martwić się o model wtyczki jaką podłączmy. Bez względu czy przyłączymy urządzenie z poziomą, czy też skośną wtyczką, gniazdo wtykowe będzie można zablokować i uzyskać pełną hermetyczność. Umożliwia to, niestety dość duża konstrukcja urządzenia. Stosowna głębokość i ruchoma wkładka z gniazdem pozwala na owe funkcjonowanie. Dodatkowy zacisk żelowy zabezpiecza i uszczelnia podłączony przewód zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się także w przypadku funkcjonowania w trudnych warunkach jak zapylenie, wilgoć, opady deszczu czy śnieg.
Gniazdka wtykowe można zainstalować na lub pod-tynkowo. W wypadku zastosowania dwóch gniazdek natynkowych można zainstalować je w małej kompaktowej puszcze.
Scame DomoPlus to właściwe, bezpieczne i wielozadaniowe gniazdko do wykorzystania domowego w niezwykłych warunkach.

scame_domoplus_podtynkowe