Bojler zasilany energią elektryczną Slim 30L 360x520mm

przez | 25 stycznia 2018


Pojemnościowy zasilany prądem podgrzewacz c.w. Slim został odpowiednio zbudowany do pomieszczeń o niewielkiej kubaturze. Dzięki małej średnicy – 36cm zajmuje znacznie mniej miejsca niż powszechnie dostępne bojlery. Można go zastosować jako podgrzewacz c.w. w łazience i aneksie kuchennym. Przeznaczony jest do instalacji nad źródłem uzyskania c.w.u.. Bojler zasilany prądem Kospel Slim 20L 360x430mm posiada moc znamionową 2000W i zasilany jest prądem 230 Volt.


Na szczególną uwagę zasługuje budowa zbiornika. Wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali i pokryty równomiernie na całej powierzchni specjalistyczną farbą o odpowiednio dobranej grubości. Izolacja termiczna wykonana jest z grubej warstwy poliuretanu. Zapewnia to dużą wytrzymałość zbiornika oraz mniejsze koszty eksploatacji z powodu zmniejszonych strat ciepła.


Podgrzewacz pojemnościowy Slim posiada możliwość regulacji temperatury wody w granicach 20-77 st. C. Dodatkowo posiada nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb automatyczny pozwala na ustawienie czasu uruchomienia i temperatury wody zgodnie z oczekiwaniami przy pomocy smartfona i oprogramowania producenta. Umożliwia to najbardziej optymalne korzystanie z ogrzewacza.